Autoklimatizace


Kompletní servis a udržba klimatizací, včetně plnění klimatizací.


Provádíme kompletní servis a údržbu autoklimatizací:

  • test a diagnostika klimatizačního okruhu
  • plnění okruhu klimatizace mediem R134a
  • doplnění speciálního oleje pro kompresor klimatizace
  • aplikace UV detekční látky (umožňuje odhalit netěsnosti)
  • zajištění místa úniku média
  • výměna či oprava poškozených dílů okruhu klimatizace (chladičekompresoryvýparníky,hadicefiltrytermostatyčidla tlaku, aj…)
  • dezinfekce systému, antibakteriální ochrana interiéru vozu
  • sváření hliníkových dílů klimatizace
  • zajistíme náhradní díly nejen pro autoklimatizaceDEZINFEKCE SYSTÉMU

Ozonové čištění je nejnovější technologii v oblasti dezinfekce bez chemie (desinfekce ozónem - mikrobiologická desinfekce vozu) autoklimatizace a dezinfekce interiéru vozu. Ozón se vyznačuje vyjímečně silnými dezinfekčními a oxidačními schopnostmi a jeho účinnost je známá z mnoha oborů, obzvláště ze zdravotnictví. Rychle a spolehlivě ničí také velmi odolné druhy nebo formy patogenních mikroorganizmů, které chlor a jiné dezinfekční prostředky nejsou schopny inaktivovat za přijatelných podmínek. Neexistuje žádný virus či bakterie odolávající ozónu. K dezinfekci ozónem dochází prasknutím buněčné stěny.

Kromě ničení bakterii, tato dezinfekce jako jediná, účinně eliminuje i pachy jiného typu, jako jsou například zápach od cigaret a kouře, pachy zvířat, zápach nafty, benzínu nebo také znečištění chemického původu, způsobené chemickou reakcí plastů, koberců, izolací, barev a laků.

Ozón likviduje i ty patogeny, které jsou vůči působení chlorových přípravků odolné. Kromě toho proniká plynný ozón do všech koutů a skulin vozu i do pórů materiálů. Nežádoucí zápach u jak nových, tak použitých automobilů má celou řadu příčin. Tento problém je zřetelnější, pokud není vozidlo dostatečně větráno. Nejčastějším zdrojem zápachu je klimatizační systém vozu, protože kondenzát tohoto systému vytváří ideální prostředí pro růst bakterií, virů a plísní uvnitř vozu.

Ozón zcela dezinfikuje ošetřovaný prostor, aniž by zanechal nějaký jedovatý chemický zbytek, proto je ozón ideálním prostředkem pro odstraňování zápachu u automobilů.

Pokud jste alergik, či máte dispozice k alergickým projevům, nezanedbávejte toto doporučení a minimálně jednou za půl roku proveďte dezinfekci ozónem Vašeho vozu.

VYVÍJEČ OZÓNU MARELLI

 
Čištění a dezinfekce vozidla ozónem


KONTAKTY

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 7:00 - 16:00

Kde nás naleznete?

Auto Šíma s.r.o.
Čičenická 1213, 389 01 Vodňany

odkaz na mapu


Fakturační údaje

Auto Šíma s.r.o.,
Vyšehradská 1349/2
128 00 Praha 2
IČ: 248 23 775 
DIČ: CZ 248 23 775

Platby kartou

Smluvní pojištovny

 a další...


Spolupracujeme